פותרים בעיות באמצעים הנדסיים

"התואיל להגיד לי, בבקשה, באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה אליס "זה תלוי במידה רבה לאן את רוצה להגיע" אמר החתול. "לא איכפת לי כל כך לאן -" אמרה אליס. "אם כך, לא משנה באיזו דרך תלכי" אמר החתול.  |  תאריך ושעה
 

האם צריך לבטל את ההבהוב הירוק ברמזורים?
[תוצאות]

דף הבית >> תחומי התמחות
תחומי התמחות          
 

תכנית אב תכנית אב
תכניות אב לתחבורה בוחנות את הצרכים התחבורתים של הישוב לאור תכניות הפיתוח, על מנת להכין את המערכת למענה על האתגרים התחבורתיים העתידיים. אנוהשתתפנו בעשרות תכניות בנין עיר בארץ ובארה"ב.
קישור לעמוד המלא


רמזורים רמזורים
תכנון רמזורים מחייב הבנה של דפוסי הנהיגה והכרה של הצומת הנדון. האמתחתנו תכניות של מספר רב של צמתים מרומזרים שערכנו.
קישור לעמוד המלא


תכניות בנין עיר (תב"ע) תכניות בנין עיר (תב"ע)
תכניות בנין עיר (תב"ע) הן ההזדמנות האחרונה לפתור מהשורש בעיות תחבורה ובטיחות, תוך מציאת שביל הזהב בין הצרכים השונים של התכנית.
קישור לעמוד המלא


תחבורה ציבורית תחבורה ציבורית
טיפול בתחבורה ציבורית מקיף אוטובוסים, רכבת קלה, BRT ורכבת כבדה. נושאי העבודה כוללים תוואי קווים, מיקום תחנות, תכנון מסופים ושילוב אמצעי התחבורה השונים.
קישור לעמוד המלא


תכנון רחובות תכנון רחובות
הסדרי תנועה מתאימים ברחובות העירוניים הם הבסיס לתנועה יעילה ובטוחה, להולכי הרגל, רוכבי האופניים, נוסעי התחבורה הציבורית ונהגי הרכב הפרטי.
קישור לעמוד המלא


שבילי אופניים שבילי אופניים
שבילי אופניים הפכו לאביזר אופנתי בשנים האחרונות, והמערכות הציבוריות משקיעות בהקמתם. אחד השבילים הראשונים בארץ שהוקמו על פי ההנחיות החדשות של משרד התחבורה, תוכננו על ידנו במזכת בתיה.
קישור לעמוד המלא


חניה חניה
עולמנו בנוי על מרחקי נסיעה. כל מבנה בו משתמשים אנשים, למגורים, תעסוקה, מסחר או בילוי, צריך שיספק מידה כזו או אחרת של חניה. התכנון של החניון, עיליות או תת-קרקעיות, נמצא בישנו.
קישור לעמוד המלא


תחנות רכבת תחנות רכבת
תחנות רכבת, בהגדרה, הן מרכז תחבורה משולב המביא, אל מקום אחד, תחבורה ציבורית (רכבת, אוטובוסים) ותחבורה פרטית ("חנה וסע" ו"הבא וסע")
קישור לעמוד המלא


לייבסיטי - בניית אתרים